Умовы прыёму

Інфармацыя аб выдачы напрамкаў ва ўстановы дашкольнай адукацыі г. Баранавічы

6.7.   Выдача направлений в учреждение, обеспечивающее получение дошкольного образования

в день обращения

срок действия – 15 дней

Цвирко Светлана Викторовна – методист ГУМУ «Учебно-методический кабинет г.Барановичи». ул. Куйбышева, 55, каб. 101,

тел. 64 71 59

Замещает

Соколова Ольга Анатольевна, методист ГУМУ «Учебно-методический кабинет г.Барановичи». ул. Куйбышева, 55, каб. 208,

тел.64-74-26

Режим работы:

Документы,  предоставляемые гражданином при обращении

1. Паспорт или иной документ, удостоверяющий личность законного представителя ребенка.

2. Свидетельство о рождении ребенка (при его наличии – для детей, являющихся несовершеннолетними иностранными гражданами и лицами без гражданства, которым предоставлены статус беженца, дополнительная защита или убежище в Республике Беларусь либо которые ходатайствуют о предоставлении статуса беженца, дополнительной защиты или убежища в Республике Беларусь).

Пастаноўку на ўлік дзіцяці, якое мае патрэбу ў вызначэнні ва ўстанову адукацыі для атрымання дашкольнай адукацыі ажыццяўляюць спецыялісты інфармацыйнай службы " Адно акно»

Адрас, куды неабходна звярнуцца:
СЛУЖБА " АДНО АКНО»

Адрас службы» адно акно": вул. Дзяржынскага, д. 3, 225409, г. Баранавічы Брэсцкая вобласць

Тэлефон службы "адно акно": тэл. / факс (8 0163) 64 40 84, 64 40 94, 64 46 85, 142 (кароткі нумар)

Рэжым працы службы " адно акно»:

Панядзелак-чацвер: з 8.00 – 19.00, без перапынку на абед

Пятніца: з 8.00-20.00, без перапынку на абед

Субота, Нядзеля-выхадны. 12 сакавіка 2022: с8.00 - 18.00

Службовыя асобы, якія ажыццяўляюць прыём грамадзян у службе " адно акно»:

начальнік службы» адно акно " Шлякаў Міхаіл Іванавіч, (8 0163) 60 25 15

Крыніца: афіцыйны сайт Баранавіцкага гарадскога выканаўчага камітэта

, https://baranovichi-gik.gov.by/ru/odno-okno

Дакументы і (або) звесткі, якія прадстаўляюцца грамадзянінам для пастаноўкі на ўлік:
- пашпарт або іншы дакумент, які сведчыць асобу законнага прадстаўніка дзіцяці;
– пасведчанне аб нараджэнні дзіцяці (пры яго наяўнасці-для дзяцей, якія з'яўляюцца непаўналетнімі замежнымі грамадзянамі і асобамі без грамадзянства, якім прадастаўлены статус бежанца або дадатковая абарона ў Рэспубліцы Беларусь або якія хадайнічаюць аб прадастаўленні статусу бежанца або дадатковай абароны ў Рэспубліцы Беларусь).
на падставе Постановления Министерства образования Республики Беларусь от 25 июля 2011 г. № 150 "Об утверждении положения об учреждении дошкольного образования и признании утратившими силу некоторых нормативных актов Минисетрства образования Республики Беларусь

Постановления Министерства образования Республики Беларусь от 16 августа 2011 г. № 234 "О порядке постановки на учет детей, нуждающихся в определении в учреждение образования для получения дошкольного образования"